Yüzüklerin Efendisi dizisinin tarihi açıklandı! İlk görsel yayınladı!

Amazon'un yapımcılığını üstlendiği kitapları ve filmiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yüzüklerin Efendisi serisinin dizisinden tarihi ve ilk görseli açıklandı. Hayranlar sabırsızlıkla beklediği dizinin görseli hayranları heyecanlandırdı.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin tarihi açıklandı! İlk görsel yayınladı!

Dünyanın en çok izlenen filmlerinden olan ayrıca kitaplarıyla milyonlarca hayran kazanmış olan Yüzüklerin Efendisi, Amazon'un yapımcılığını üstlendiği bir dizisi geliyor. İlk olarak 2017 yılında duyurulan dizinin yayın tarihi bugün açıklandı. Tarihle birlikte Amazon, diziden ilk görseli de paylaştı. 

Seri gibi Yeni Zelanda’da çekimleri yapılan dizi, bugün paylaşılan duyuruya göre 2 Eylül 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Amazon’un tek sürprizi tarihle sınırlı değildi.

Dizinin tam olarak neye odaklanacağı da halen bilinmiyor. Fakat geçmiş zamanda TheOneRing.net internet sitesinde dizinin resmi sinopsisi ortaya çıkmıştı. Buna göre dizi, The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi serilerinden binlerce yıl önce geçen olaylara odaklanacak. Bu dönemde büyük güçler dövülmüş, krallıklar zafere yükselmiş ve yıkılmış olacak.

Kaynak: Webtekno