Artan vakalar için açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan topu Bakan Koca'ya attı!

Cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularına yanıt veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Son dönemde artan vaka ve ölüm sayıları nedeniyle yeni tedbirler alınıp alınmayacağına yönelik soruya yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni tedbirler Bilim Kurulu'nun ilgi alanında. Bakanıma 'Bilim Kurulu'nda bu konuyu farklı bir yere taşımanız lazım' dedim. Vefatla birlikte vakaların asgariye inmesi bu mücadelede bizim tedbirlerimiz olacak" ifadelerini kullandı.

Artan vakalar için açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan topu Bakan Koca'ya attı!

Kamuoyunda yeniden kapanmaya gidileceği yönünde iddialar ortaya atılırken, merak edilen soru cuma namazı çıkışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yöneltildi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, artan vaka sayıları sonrası yeni tedbirler alınıp alınmayacağına dair açıklamalarda da bulundu. Erdoğan, "Çok çok farklı yeni yeni bazı tedbirler konusunda, beni ilgi alanımdan öte Bilim Kurulu'nun ilgi alanı. Bakanıma 'Bilim Kurulu'nda bu konuyu farklı bir yere taşımanız lazım' dedim. Dün Bakanımla da yaptığım görüşmede başta maske olmak üzere bundan taviz veremeyiz diyor. Bundan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Vefatla birlikte vakaların asgariye inmesi bu mücadelede bizim tedbirlerimiz olacak" dedi.

Kaynak: Haberler.com