Tatar'ın yeni teklisi "Sebep Yok" video klibi ile yayında!

Tatar'ın "Krizantem" isimli çıkacak olan EP Albümünün ilk teklisi "Vazgeçtim" 6 Mayıs'ta video klibi ile Agarta Müzik YouYube kanalında yayınlanmıştı, geçtiğimiz hafta albümün ikinci teklisi olan "Sebep Yok" Tüm Dijital Platformlarda yayınlandı. EP'nin tamamlanması için kalan iki şarkının ise 24 Haziran tarihinde yayınlanacağı duyuruldu!

Tatar'ın yeni teklisi "Sebep Yok" video klibi ile yayında!

Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız genç yeteneğin yeni bir haberi ile sizlerleyiz. 6 Mayıs tarihinde Vazgeçtim isimli teklisi yayınlanan Tatar'ın geçtiğimiz hafta Sebep Yok isimli yeni teklisi Agarta Müzik YouTube kanalında video klibi ile yayınlandı!

Krizantem EP!

Tatar'ın "Krizantem" adlı ep albümü hikayeli bi' şekilde birbirinin takip eden, 4 solo projeden oluşan konsept bir albümdür. Albüm, sorularına cevap arayışında olan bir gencin
korkularından kaçarak kendine sığınması ile mizantropikleşmesini anlatmaktadır.

Krizantem; Kasımpatı çiçeğinin bir diğer ismidir. Bu çiçek, kimi zaman cenaze çiçeği niteliği taşımış, kimi zaman ise ölümsüz aşkı anlatmış ve platonik aşkların kahramanı olmuştur. Kasımpatı genel olarak büyük ve renkli papatyalara olarak düşünülse de, kendisine has olan özellikler ile, hikayesi bulunan bir çiçektir. Albümün isminin bu denli anlamlı olması şarkıların altında bir hikayenin yattığını işaret ediyor. 

Tatar'ın Krizantem Ep albümünün ikinci parçası olan "Sebep Yok" 
adlı çalışması, tükenmiş bir gencin kendine olan isyanını 
dile getirmesini ele alan bir anlatımla
agarta müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda.

Söz: Tatar
Beat/Aranje: Punta & Neva
Mix-Mastering: Neva
Kayıt Stüdyosu: Odeon Production
Artwork: Tatar
Yönetmen/Oyuncu: Tatar
Senaryo/Kurgu/Colour: Tatar
Kamera: Ceyhun Kurşun

Instagram

Twitter