Kaçırdığı sevgilisiyle yürürken ailesine denk geldi!

İstanbul Sultangazi'de iddiaya göre sevgilisiyle kaçan bir genç kız, ailesiyle yolda karşılaştı. İkiliyi yan yana gören ailesi, adamı linç etmeye kalktı. Bir iş merkezine sığınan ve çevredekiler tarafından korunan adam, ekiplerin gelmesiyle polis aracına bindirildi ancak burada da kızın ağabeyleri tarafından saldırıya uğradı.

Kaçırdığı sevgilisiyle yürürken ailesine denk geldi!

Sultangazi'de ismi öğrenilemeyen bir genç kız, iddiaya göre sevgilisiyle kaçtı. Akşam saatlerinde Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı'nda cadde üzerinde yürüyen ikiliyi, genç kızın ailesi gördü. Genç kızın iki ağabeyi ve diğer aile üyeleri, genci linç etmeye kalkıştı.

Caddede bulunan bir iş merkezine sığınan adamı linçten çevredekiler korudu. Ortalığın karıştığı olay yerine ihbar üzerine çok sayıda polis sevk edildi. Aile üyelerini sakinleştirmeye çalışan polis, kızın sevgilisini de polis aracına götürdü. O sırada genç kızın ağabeyleri sevgilisine saldırmaya çalıştı.

Polis saldırıya engel olurken, genç kızla sevgilisi ve aile üyeleri polis merkezi amirliğine götürüldü. Genç kızın ailesi linç etmeye kalkıştıkları gençten şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.