Liseli genç, hamile olduğunu öğrendiği 15 yaşındaki kız arkadaşını bıçakladı!

Arjantin'in Mendoza şehrinde 15 yaşındaki lise öğrencisi Lucia, sınıfından 14 yaşındaki erkek arkadaşıyla yaşadığı cinsel ilişki sonrası hamile kaldı. İsmi açıklanmayan katil, kız arkadaşını durumu konuşmak için buluşmaya çağırdı. Katil, eve götürdüğü Lucia'nın önce kafasına taşla vurdu, ardından 15 bıçak darbesiyle öldürdü. Genç kızı evin yakınlarda cansız bedenini bırakıp kaçtı. Ancak katil, çok geçmeden bulundu.

Liseli genç, hamile olduğunu öğrendiği 15 yaşındaki kız arkadaşını bıçakladı!

Arjantin'de yaşanan olay kan dondurdu. Lise öğrencisi 15 yaşındaki Lucia Fernandez, 14 yaşındaki sınıf arkadaşıyla girdiği cinsel ilişki sonrası hamile kaldı. Kız arkadaşıyla durumu konuşmak için eve çağıran 14 yaşındaki katil, önce taş ile başından yaraladı, ardından 15 bıçak darbesiyle genç kızın yaşamına son verdi.

Lucia'nın babası Fabian Fernandez, "Onu bir köpek gibi öldürdü. Yüzünü döverek ve vücudunun her yerinden bıçaklayarak öldürdü" dedi.

Korkunç cinayeti işleyen katil, genç kızın cansız bedenini olay yerinde bırakıp kaçtı. Çocuktan şüphelenen komşular durumu polise haber verdi. 14 yaşındaki katil hızlı bir operasyonla yakalandı. Soruşturma Çocuk Suçları Savcısı Gustavo Farmache tarafından yürütülüyor.