LC Waikiki'nin ikonikleşmiş olan maymunu geri döndü!

LC Waikiki 20 yıl ardından çocukları için internet sitesinden alışveriş yapan ebeveynlere üzerinde firmanın ikonik karakteri olan maymun poşetini hediye etti. Maymun figürü 2000'li yılların başlarından beri görünmüyordu.

LC Waikiki'nin ikonikleşmiş olan maymunu geri döndü!

LC Waikiki, bundan yıllar önce marka ile özdeşleştirdiği maymun figürünü yeniden getirdi. Şirketin internet mağazasını kullanarak okulla ilgili alışveriş yapan tüm müşteriler, kapağında LC Waikiki'nin ikonik maymununun bulundu bir defter hediyesi ile karşılaştılar.

LC Waikiki'nin maymun figürü, 90'lı yıllarda çok popülerdi. Hatta pek çok kesim, LC Waikiki'nin maymununun yer aldığı poşetler ile stickerları bir zenginlik simgesi olarak görürdü. Ancak yıllar içerisinde çalışma mantığını değiştiren ve yalnızca çocuklar yerine yetişkinlere de hizmet vermeye başlayan LC Waikiki, bu değişiklikle maymun figürünü tarihe gömdü. İşte o figür şimdi, bir defter kapağında yeniden ortaya çıkmış oldu.

Ayırca müşterilere notta bıraktı; "Bizden sana küçük bir hediye. Öğretmenlerin ve arkadaşlarınla güzel anılar biriktirdiğin, derslerinde yıldız gibi parladığın yeni bir eğitim ve öğretim yılı dileriz. Biz hep yanındayız, nice sağlıklı ve başarılı günlere..." ifadelerini kullandı.