Aykut Kocaman'ın taktiği Caiçara'yı çıldırttı! Paylaşımı yüzünden kadro dışı kaldı!

Süper Lig'de oynadığı 3 karşılaşmada da puan alamayan Başakşehir'de Junior Caiçara, teknik direktör Aykut Kocaman'ı eleştiren bir paylaşımda bulundu. Brezilyalı futbolcu paylaşımında, "Savunmayı düşünerek oynadığımızı herkes biliyor fakat biz geçmişte böyle oynamıyor, her rakibi eşit görüp saldırıyorduk. Ve bu bize şampiyonluğu getirmişti. Şu anda tüm sistemi değiştirmenin anlamı yok" ifadelerini kullandı. Caiçara bu açıklamalarının ardından kadro dışı bırakıldı.

Aykut Kocaman'ın taktiği Caiçara'yı çıldırttı! Paylaşımı yüzünden kadro dışı kaldı!

Lige kabus gibi bir başlangıç yapan Medipol Başakşehir, Ligin ilk 3 haftasında hiç puan toplayamadı. Bu durumdan sorumlu olarak teknik direktör Aykut Kocaman'ı gösteren Junior Caiçara, kadro dışı bırakıldı

Brezilyalı futbolcu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Savunmayı düşünerek oynadığımızı herkes biliyor fakat biz geçmişte böyle oynamıyor, her rakibi eşit görüp saldırıyorduk. Ve bu bize şampiyonluğu getirmişti. Şu anda tüm sistemi değiştirmenin anlamı yok. Bu benim fikrim. Mesajımdan rahatsız olanlardan özür dilerim ama hislerim böyle" ifadelerini kullandı. Bu açıklamalarının hemen ardından Caiçara, turuncu-lacivertli kulüp tarafından kadro dışı bırakıldı.

Kaynak: Haberler.com